• Tekst
  • Aa Czcionka 100%

w Koninie

ETR Tekst łatwy do czytania2

Budynek Przedszkola nr 32 z oddziałami integracyjnymi położony jest przy ul. Przemysłowej 7.
Do budynku prowadzą dwa wejścia.

1.Wejście główne znajduje się od wschodniej strony budynku, furtka oraz drzwi wejściowe zamykane są na zamek typu elektromagnes. Należy wpisać czterocyfrowy kod, aby otworzyć samodzielnie drzwi (kod znajduje się przy klawiaturze) lub przycisnąć przycisk dzwonka, wówczas ktoś z pracowników otworzy furtkę i drzwi.

2.Drugie wejście do budynku znajduje się od strony zachodniej, drzwi wejściowe także zamykane na elektromagnes i otwierane czterocyfrowym kodem.

3.Obydwa wejścia do budynku posiadają schody oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych.

4.Budynek nie posiada systemu głosowego naprowadzania osób niewidomych i oznaczeń w alfabecie brajla, nie posiada również dodatkowych oznaczeń wizualnych, kontrastowych dla osób słabowidzących. Nie ma pętli indukcyjnych.

5.Dla osób niepełnosprawnych dostępny jest parter budynku z salami dydaktycznymi, sekretariat, korytarze oraz WC. Na piętro budynku można dostać się schodami, na których zamontowane jest wyciąg typu krzesełko (jednoosobowe).

6.Parking przy budynku od strony zachodniej posiada dwa oznakowane miejsca dla osób niepełnosprawnych.

7.Do budynku można wejść z psem asystującym lub psem przewodnikiem.

8.W przedszkolu są osoby ,które posiadają kwalifikacje do porozumiewania się w języku migowym.