• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Przedszkole nr 32
w Koninie

Dn. 15.09.2023r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”, która w tym roku odbywała się pod hasłem „Sprzątanie Świata łączy ludzi”. Akcja ta organizowana jest przez Fundację Nasza Ziemia oraz odbywa się pod patronatem Miasta Konin. Przedszkolaki wzięły udział w działaniach terenowych a dzieci z najmłodszych grup w zajęciach proekologicznych dotyczących segregowania odpadów. Akcja miała na celu kształtowanie u dzieci pozytywnych nawyków związanych z dbaniem o środowisko naturalne.

 

Grupa Kotki i Liski
1
Grupa Kotki i Liski
Grupa Kotki i Liski
2
Grupa Kotki i Liski
Grupa Słoneczka
3
Grupa Słoneczka
Grupa Słoneczka
4
Grupa Słoneczka
Grupa Biedronki
5
Grupa Biedronki
Grupa Misie
6
Grupa Misie
Grupa Biedronki
7
Grupa Biedronki
Grupa Żabki
8
Grupa Żabki
Grupa Żabki
9
Grupa Żabki
Grupa Motylki
10
Grupa Motylki
Grupa Motylki
11
Grupa Motylki
Grupa Pszczółki
12
Grupa Pszczółki
Grupa Pszczółki
13
Grupa Pszczółki
Grupa Mróweczki i Stokrotki
14
Grupa Mróweczki i Stokrotki
Grupa Mróweczki i Stokrotki
15
Grupa Mróweczki i Stokrotki

facebook