• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Przedszkole nr 32
w Koninie

23 maja 2023 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się V Przegląd Twórczości Angielskiej Przedszkoli organizowany przez Przedszkole nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie, we współpracy z Fundacją Sukces Dziecka.
Przegląd miał zasięg powiatowy. Wzięły w nim udział prawie wszystkie konińskie przedszkola oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie a także Przedszkole Samorządowe w Grodźcu. Dzieci zostały wprowadzone w bajkowy świat przez Elsę i Annę a przedszkolaki zaprezentowały wysoki poziom umiejętności podczas scenek, opowiadań, piosenek oraz inscenizacji ruchowych. Wszystkie grupy zostały wyróżnione, otrzymały dyplomy, a także balony i upominki.
Wierzymy, że przyczyni się to do zainteresowania dzieci językiem angielskim oraz zwiększenia ich motywacji do dalszych działań. Dzisiejszy świat jest wielokulturowy
i wielojęzyczny, dlatego ważne jest, aby przygotować do niego dzieci już od najmłodszych lat. Głównym założeniem Przeglądu było wzbudzenie u przedszkolaków pozytywnych emocji oraz uśmiechu a także propagowanie kultury angielskiej, motywowanie do uczenia się języka angielskiego, rozwijanie zdolności wokalnych, językowych i artystycznych, jak również promowanie talentów i budowanie wiary we własne siły.
Dzieci podczas przeglądu miały możliwość wspólnej dobrej zabawy oraz integracji.
Dziękujemy sponsorom, bez których nie udałoby się zorganizować Przeglądu w takim wymiarze:
DB Cargo Polska
Księgarnia Tuliszków
Powiat Koniński
AWZ Konin
PPH Frapo Sp. z o.o.
Cytro Hurt - Hurtownia Owoców i Warzyw
Żabka Kolejowa 8a
Wypożyczalnia Strojów dla dzieci i dorosłych Piccolo
Hermes Konin
Faworytka – Michał Morkowski
Galeria Reklamy Impresja
Livio Adria Stare Miasto
All Medica Stare Miasto
Strefa Cocoo Smaku Stare Miasto
Noclegi Turystyczne Stare Miasto
Akademia Nauk Stosowanych w Koninie

 

20230523_102648
received_159841873552115
received_254792820472084
received_785023966584838
plakat
plakat_A3_wypożyczalnia_2023

facebook