• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Przedszkole nr 32
w Koninie

Nasze Przedszkole od ponad 20 lat bierze udział w licznych projektach międzynarodowych Erasmus +.

Jednym z nich był projekt „ Be a master - think creatively. Zostań mistrzem - myśl kreatywnie”. Został on wyróżniony międzynarodową nagrodą - European Innovating Teaching Award 2021 oraz zauważony przez organizatorów europejskiej konferencji edukacyjnej Online Professional Development Workshop on Early Childhood Education and Care.

31 marca 2023r. Dyrektor Dorota Wierońska wraz z nauczycielami Aleksandrą Klimkiewicz i Magdaleną Przybyłowicz, podczas wyżej wymienionej konferencji, przeprowadziły szkolenie online europejskiej kadry nauczycielskiej w zakresie innowacyjnych metod nauczania.

certyfikat European InnovativeIMG 20230331 WA0004Screenshot 140

facebook