• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Przedszkole nr 32
w Koninie

3 lutego 2023 w naszym przedszkolu odbył się IV Przedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Na przedszkolnej scenie zaprezentowały się dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności zarówno wokalne, jak i instrumentalne. W repertuarze można było usłyszeć kolędy oraz pastorałki, m. in. „Dzisiaj w Betlejem”, „Grajmy Panu”, „Świeć gwiazdeczko”, „Zaczarowany śnieg”, „Jezu, nasz baranku”, „Poszły dzieci do Betlejem”, a także instrumentalizację do utworu „Jingle bells”. Po każdym występie p. dyrektor Dorota Wierońska wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Organizatorem przeglądu była p. Paulina Wawrzyniak – koordynator Szkoły Odkrywców Talentów oraz p. Aleksandra Klimkiewicz. Dyplomy przygotowała p. Dominika Śledzińska.

kolędy 1kolędy 2kolędy 3kolędy 4kolędy 5

facebook