• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Przedszkole nr 32
w Koninie

Święta majowe, takie jak: 1 maja „Międzynarodowe Święto Pracy”, 2 maja „ Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej” i 3 maja „Święto Narodowe Trzeciego Maja”, to czas sprzyjający kształtowaniu postaw patriotycznych i rozbudzania tożsamości narodowej.
W naszym przedszkolaku odbyło się szereg zajęć, podczas których dzieci poznały wiele faktów związanych z historią Polski, symbolami narodowymi. Wykonały wspaniałe prace plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik, śpiewały hymn narodowy, pieśni patriotyczne i recytowały wiersze.
Rozbudzanie zainteresowania historią od najmłodszych lat jest niezbędne dla nauki patriotyzmu, kształtowania pozytywnych postaw i szacunku do ojczyzny.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z obchodów świąt majowych w naszym przedszkolu:

https://youtu.be/ODXHGGT30nI

 

facebook