plen

Elektroniczna rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Etap I KONTYNUACJA rekrutacja dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola,
Ten etap przeznaczony jest
wyłącznie dla dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola
i trwać będzie od
17.02.2020. do 21.02.2020.

Rodzice otrzymają od nauczycieli DEKLARACJE O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021, które maksymalnie do dnia 21 lutego 2020 r. do godz. 15.00 należy złożyć u nauczyciela grupy lub w sekretariacie przedszkola.

Nieobecność dziecka w przedszkolu nie zwalnia rodzica z obowiązku dopełnienia niezbędnych formalności.

Etap IIREKRUTACJA DZIECI NOWYCH

Rekrutacja odbywa się jedynie na wolne miejsca, którymi dysponuje przedszkole,
po wprowadzeniu do systemu dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola. W celu złożenia
WNIOSKU O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO
W KONINIE
, rodzic ma obowiązek zalogowania się w systemie pod adresem www.konin.przedszkola.vnabor.pl  (link będzie aktywny od 02.03.2020. od godz. 8.00
do 27.03.2020. do godz. 15.00)
i postępować zgodnie z etapami wskazanymi w programie.
Po zakończeniu wszystkich etapów wymaganych przez system, należy bezwzględnie wydrukować wypełnioną Kartę, podpisać i dostarczyć
do przedszkola pierwszego wyboru wraz z obowiązującymi oświadczeniami potwierdzającymi wybrane we wniosku kryteria. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola.

Rekrutacja dzieci posiadających  orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego odbywa się bezpośrednio w sekretariacie przedszkola.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Konina w sprawie rekrutacji elektronicznej na rok szkolny 2020/2021

Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020-2021

Zasady rekrutacji do przedszkoli samorządowych