LOGO

Szkoła Odkrywców Talentów

Angażując się w pracę z dziećmi zdolnymi, chcąc pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu ich zainteresowań i zdolności, zgłosiliśmy naszą placówkę do Ośrodka Rozwoju Edukacji. Po udokumentowaniu sukcesów naszych dzieci otrzymaliśmy miano Szkoły Odkrywców Talentów. Zadaniem tego przedsięwzięcia jest stwarzanie szans edukacyjnych i rozwoju zainteresowań uzdolnionych wychowanków.

Diagnozowanie szczególnych uzdolnień  uczniów w zakresie nauk: humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych, artystycznych i sportowych, przygotowanie uczniów do udziału w konkursach i wdrażanie  do  pracy samokształceniowej, przyswojenie wiedzy i umiejętności wykraczający poza program nauczania. Serdecznie zapraszamy naszych wychowanków do uczestniczenia w kołach zainteresowań.