• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Nasze przedszkolaki 14 grudnia 2020 wzięły udział w Przeglądzie Recytatorskim pod hasłem „Smacznie, zdrowo, kolorowo” w ramach Szkoły Promującej Zdrowie. Wszystkie grupy poprzez deklamacje wierszy on – line zachęcały do prowadzenia zdrowego trybu życia.
Uczestnicy przypomnieli o wartościach odżywczych warzyw, owoców oraz owsianki spożywanej na śniadanie. Zachęcili do uprawiania sportu i dbania o higienę osobistą. Zwrócili również uwagę na skutki jedzenia chipsów i picia coli a na koniec nie zapomnieli także o daniu niezbędnych wskazówek do walki z wirusem covid-19. Za udział w przeglądzie grupy otrzymały dyplomy. Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY 😀

 

 

Informacje

Plan Dnia

Jadłospis

Grupy

Galeria

Komunikaty

Wirtualny Spacer

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram